PostHeaderIcon Osobní trenér

PaedDr. Milan Brigadoi - absolvent FTVS UK, externí spolupracovník (na recepci provádíte pouze úhradu vstupu do posilovny, platbu za osobní trénink provádíte trenérovi (cena dle dohody)
specializace:
kondiční a rekondiční trenér, výživový poradce (utváření výživových a tréninkových plánů), praxe 25 let
úspěchy v oboru:
1. místo v soutěži Grand Prix Ústí nad Labem – kondiční kulturistika mužů a fitness žen, 6. místo v kulturistice (nominační závod na Mistrovství Čech v Hořicích)
kontakt: 604 534 133

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Tomáš Novák - absolvent Pedagofické fakulty UJEP - obor Tělesná výchova a sport,
FTVS Univerzita Karlova - Kurz Kondiční trenér pro potřeby sportovních týmů a sportovců,
absolvent akreditovaného kurzu Ministerstva školství  Instruktor Fitness, certifikovaný trenér Gun-Ex a Kettlebell Force. Provozovatel SLUNETA Fitness.
Zaměření
- kondiční trénink sportovních mužstev a sportovců, zlepšení fyzické a psychické kondice, funkční trénink, sestavení individuálního tréninkového plánu dle potřeb klienta, redukce hmotnosti a tvarování postavy, všeobecná pohybová příprava a sportovní trénink dětí a mládeže, tělesná analýza pomocí přístroje Tanity (změření podkožního a viscerálního tuku, svalů v těle aj.)
Kontakt: Tel.: 773 64 34 24;
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Instagram:
t.novak_condition

 

 

 

 

 

 

Dita Láblerová - závodnice v Bikini fitness, Mistryně Čech žen, Vícemistrině ČR juniorů, 3, místo Mistroství ČR žen
Zaměření - silový a kondiční trénink, tvarování postavy, redukce pdokožního tuku, nabírání svalové hmoty, sestavení individuálního cvičebního plánu pro záčátečníky a pokročilé, problémové parti žen, příprava pro souěže v bikini finess.
Kontakt: Tel.: 606 660 638, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Lucie Andrlová - Absolventka vzdělávacího programu v oboru Instruktor fitness, akreditovaného MŠMT v akademii IQ pohyb
Zaměření: Cvičení koncipované podle moderních poznatků z oblasti fitness a fyzioterapie, práce se všemi skupinami klientů (od mládeže po seniory). Trénování specifických skupin (zdravotní omezení, bolesti zad, nadváha, atd.). Tvorba individuálních cvičebních plánů pro konkrétní potřebu klienta (snížení či nabírání hmotnosti, svalové hmoty či síly, vytrvalost, kondice, zpevnění atd.). Zdravotní cvičení, zaměření na funkční pohyb (zlepšení zdravotní stránky, maximální zvýšení úspěšnosti cílů klienta). Lze poradit ohledně stravování dle příslušného typu tréninku Vstupní analýza ke zjištění patologií v rámci pohybu a držení těla zdarma.
Kontakt: tel. 605 007 199, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript